Hanne Normann Gravdahl

Jobb og karriere

ExxonMobil som arbeidplass
Vi kan tilby varierte karrieremuligheter og mange utfordringer i Norge og i utlandet.

De fleste av våre nye kandidater har høyere teknologisk eller økonomisk utdannelse. Du starter direkte i en ordentlig jobb med tilhørende ansvarsområder, hvilket betyr at modenhet, sunn fornuft og villighet til å lære er grunnleggende egenskaper for å oppnå suksess. Jobbrotasjon spiller en viktig rolle i vårt personalutviklingsprogram, og nyansatte må i de første årene forvente å gå inn i en rekke forskjellige stillinger. Dersom du synes variasjon er stimulerende, vil du vokse med mulighetene vi gir deg.

Vår utvelgelsesprosess er utformet slik at du skal kunne nok om vår organisasjon til å foreta en bevisst avgjørelse om du ønsker å arbeide hos oss, og for at vi skal kunne velge høyt kvalifiserte kandidater som møter våre krav og forventninger.

Vår utvalgsprosess består av 3 stadier

  1. Fyll ut elektronisk søknadsskjema (Klikk på "Apply Now")
  2. Screening intervjuer på universitetene
  3. Intervju på ett av våre kontorer, hvor du vil møte ledere og ansatte i den aktuelle avdelingen, samt ansatte fra Personalavdelingen.

Før du fyller ut søknaden, bør du forsikre deg om at du kvalifiserer til å søke på stillingene som nyutdannet.

  • har gyldig arbeidstillatelse til å jobbe fulltid i Norge
  • har tatt eksamen i løpet av de tre siste årene

NTNU, Trondheim

IAESTE’s Næringslivsdag

08.02.2012

 

Besøk vår globale nettside for å lære mer om jobb- og karrieremuligheter i andre deler av verden.